Guinness Dünya Rekorlarına göre 2,7 metre uzunluğunda ve yaklaşık 60 ton ağırlığında

Kim milyoner olmak ister yarışmasında soruda sorulan, ” Guinnes Dünya Rekorlarına göre 2,7 metre uzunluğunda ve yaklaşık 60 ton ağırlığında olan, bilinen en büyük göktaşı nerede bulunmuştur? sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

Kim milyoner olmak ister yarışmasında sorulan bir soru, herkes tarafından merak ediliyor. O soruyu, siz Trafiktr.com ziyaretçileri için bulduk. İşte sorunun cevabı: Afrika

Kim Milyoner Olmak İster?, 2 Ağustos 2011’den beri atv’de yayınlanan yarışma programı. Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır.

“Kim Milyoner Olmak İster?” yarışma programı Cumartesi ve Pazartesi günleri olmak üzere haftada 2 gün izleyicileriyle buluşmaktadır.

Yarışmanın sunucusu Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü dostu tarafından sunuldu. Daha sonra Selçuk Yöntem üç yıl programın sunuculuğunu üstlendi. 2017 yılının Şubat ayından 2019 yılının Haziran ayına kadar Murat Yıldırım programın sunuculuğunu yaptı. 2019 yılının Ekim ayndan itibaren Kenan İmirzalıoğlu programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Eski yarışmanın en büyük ödülü olan 500.000 YTL’yi alabilen olmamışken, şu anki büyük ödül olan 1.000.000 TL’yi Arda Ayten adlı yarışmacı kazanmıştır.[1]

Seksen Günde Devrialem romanının baş karakteri Phileas Fogg, girdiği iddaaya

Yorum yapın