27 Mayıs Salı Türkiye Koronavirüs Tablosu – Kaç kişi öldü, kaç yeni vaka tespit edildi?

27 Mayıs Salı Türkiye Koronavirüs Tablosu açıklandı mı? 27 Mayıs Çarşamba günü covid-19 pandemi salgını dolayısıyla kaç kişi öldü, kaç yeni vaka görüldü, kaç kişi iyileşti. İşte Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıklamaları.

27 Mayıs Salı Türkiye Koronavirüs Tablosu

Corona Virüs salgınında dünya genelinde kriz devam ederken, ülkemizde vaka ve ölüm sayısındaki düşüş sevindiren gelişmeler arasında yer alıyor. Ayrıca Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından son 24 saatin açıklanan verilerinde entübe ve yoğun bakım hasta sayısında da düşüş olduğu gözlendi.. Amerika ve Brezilya’da risk artarak devam ederken Corona Virüse yakalananların sayısı yükseliyor. Bu ülkeleri Rusya ve İngiltere takip ediyor. Şimdi gözler sokağa çıkma yasağının ardından gelecek 27 Mayıs Türkiye tablosunda. İşte Koronavirüs dünya geneli son vaka sayıları ve covid 19 risk haritası..

26 mayıs korona tablosu
26 mayıs korona tablosu
27 Mayıs Koronavirüs tablosu
27 Mayıs Koronavirüs tablosu

27 Mayıs Çarşamba Dünya Koronavirüs tablosu

Türkiye’den coronavirüs son durum bilgilerinde olumlu haberler gelirken, ABD, İspanya, Rusya, İtalya ve Fransa’dan da corona virüsle günlük tablosunda son dakika gelişmeler yaşanıyor. Dünya geneli korona virüs haritasına göre, ABD’de hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 491 artarak 99 bin 847’ye yükseldi. İngiltere’de ise ölüm sayısının 37 bini geçerken, gerçek sayının 47 bin 343 olabileceği öne sürüldü.

Corona Virüsü salgınında dünya genelinde iyileşen hastaların sayısındaki artış sevindirirken, toplamda 5.543.439 vaka bulunuyor.

Yorum yapın