A Fall from Grace Filmi Nasıl?

A Fall from Grace Filmi Nasıl? A Fall from Grace Sinemalar yorumları, A Fall from Grace imdb puanı, fragmanı ve filmin özeti haberimizde. A Fall from Grace izle diye arayanlar için güzel bir içerik hazırladık.

A Fall from Grace Künyesi

 

Orijinal İsmi: A traición
Süre: 120dk
Tür: Gerilim
Yönetmen: Tyler Perry
Senarist: Tyler Perry
Yapımı: 2020
Oyuncular: Crystal Fox, Phylicia Rashad, Bresha Webb, Mehcad Brooks, Cicely Tyson, Tyler Perry

A Fall from Grace Filmi Pin
A Fall from Grace Filmi

A Fall from Grace Filmi Nasıl?

A Fall from Grace Filmi özeti, A Fall from Grace Filmi konusu, A Fall from Grace Filmi sinemalar yorumları ve çok daha fazlasını sizlerle paylaşıyoruz.

A Fall from Grace Amerikan yapımı bir gizem,gerilim filmidir. Hayatını pasif bir avukat olarak geçiren bir kadının, devlet tarafından bir katili savunmaya atanması ile değişen hayatını anlatıyor. Kariyerinin başında olmasına rağmen hiçbir vasfı bulunmayan ve sadece anlaşma avukatı olarak bir hukuk bürosunda çalışan bir kadının, katil olduğuna dair açıklama yapan bir kadını, suçsuz olduğunu kanıtlamasına yardımcı olmasını anlatıyor.

Ters köşe filmleri sevenlerin mutlaka hoşuna gidecektir. Ancak katil olduğunu iddia eden kadınla, genç aşığı arasında geçen diyaloglar fazla uzatılmış. En az yarım saat gereksiz uzatılan bir film. Yani 2 saat olan film, aslında 1,5 saat olmalıydı.

A Fall from Grace filminde seks sahnesi var mı diye soruyorsanız, filmin sonlarına doğru 5-10 saniye olduğunu söyleyebiliriz. Onun dışında sizi rahatsız edecek pek bir sahne yok. Bunun yanında filmin biraz durağan ilerlediğini de söylemeliyiz.

A Fall from Grace Filmi Pin
A Fall from Grace Filmi

A Fall from Grace Sinemalar Yorumları

A Fall from Grace Sinemalar yorumlarını eminim siz de merak ediyorsunuz. Biz de birçok filmde Sinemalar yorumlarına bakıyoruz. Ancak çoğu zaman maalesef yanılıyoruz. Ya da zevkler ve renkler tartışılmıyor.

Sinemalar yorumlarına baktığımızda, 42 kişinin oy kullandığını ve ortalama 7,5 puan aldığını görüyoruz. Yani Sinemalar yorumcuları bu filme iyi notunu vermişler.

Bu sizlerle paylaştığımız ilk film. Bundan sonra sizlere film tavsiyelerinde bulunmaya devam edeceğiz.

A Fall from Grace Fragmanı

YouTube video

A Fall from Grace İzlenir mi?

Yukarıda da söylediğimiz gibi, film ters köşe yapan filmlerden biri. Zekice kurgulandığını söyleyebiliriz. Fakat gereksiz yere uzatılmış. Filmden en az 45 dakika kırpılsaydı, çok daha hareketli bir film izleyebilirdik.

  • A Fall from Grace Sinemalar: Burada
  • A Fall from Grace IMDB: Burada
  • A Fall from Grace Netflix: Burada
Yorum yapın