Ankara’da trafik polisine saldıran kişi yakalandı!!!

Ankara’nın Keçiören ilçesinde mesaiden çıkan trafik polisi G.T.’nin aracına, B.B. sevk ve idaresindeki aracıyla çarptı. Çarpmanın üzerine tansiyonu yükselten B.B., bununla da kalmayıp, resmi üniformalı trafik polisi G.T.’ye saldırdı. Mobese kameralarınca kaydedilen olayın ardından yakalanan B.B. hakkında adli ve idari işlem başlatıldı.

Ankara’da trafik polisine saldıran kişi yakalandı

Ankara’nın Keçiören ilçesinde bir kişinin trafik polisine fiziki saldırıda bulunduğu anlar çevredeki vatandaşlarca cep telefonuyla kaydedildi. Kısa sürede sosyal medyada yayılan görüntüyle ilgili Ankara İl Emniyet Müdürlüğü açıklama yaptı.

Emniyet, bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarında resmi kıyafetli bir polis memuruna fiziki saldırıda bulunulmasına ilişkin paylaşımların ardından şu açıklamayı yaptı:

* 27 Nisan 2020 günü saat 19.30 sıralarında mesai sonrası ikametine gitmekte olan polis memuru G.T’nin kullandığı araca şüpheli B.B.’nin aracıyla çarpması neticesi maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir.

* Yaşanan trafik kazası sonrası polis memuruna fiziki saldırı, hakaret ve tehditte bulunan şüpheli yakalanarak hakkında aynı gün adli ve idari işlem başlatılmıştır. (İHA)

İşte olayla ilgili görüntüler:

Devam edecek…

Yorum yapın