E Nabız Kronik Hastalıklarım Nerede? E Nabıza nasıl giriş yapacağım? E Nabız çöktü mü?

E Nabız Kronik Hastalıklarım Nerede? E Nabıza nasıl giriş yapacağım? E Nabız çöktü mü? Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı Twitter adresinden açıklamada bulunarak, İdari İzinli sayılacak personelle ilgili bilgi verdi. Fakat memurların yaptığı araştırmalar sonuçsuz kaldı.

E Nabız Kronik Hastalıklarım Nerede?

E nabız sistemine mobilden girenler, kronik hastalıklarım adında bir bölüm göremediler. Çünkü bu sekme, henüz mobil uygulamada bulunmuyor. Bilgisayardan internet tarayıcısı ile giriş yapanlar da ilgili bölümü göremediler. Fakat memurlar net gibi sitelerde birlik olan idari izinli personellerden bazıları, buradan giriş yaptıklarını söylediler. Merak edenler ilgili bağlantıya tıklayarak giriş yapmayı deneyebilirler.

E Nabız çöktü mü?

Sınav sonuçlarının açıklanması ya da milli piyango çekiliş sonuçlarının verilmesi gibi, bugün de aşırı yoğunluk kaynaklı sorunlar mevcut. Devlet sitelerinin yoğunluk karşısında erişiminin bozulmamasını isteyen personel, altyapının artık güçlendirilmesi gerektiği yönünde eleştiri yapıyor. 31 Mayıs itibariyle sistemde yaşanan sıkıntı, aşırı talepten kaynaklanmaktadır. Ara deneyerek giriş yapmaya çalışabilirsiniz.

Kronik hastalığı olanlar izinli sayılacak mı?

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı’nın Twitter adresinden yaptığı açıklamalara göre, E-nabız sisteminde kornik hastalığı tanımlı bulunan personeller, idari izinli sayılmaya devam edecek. Fakat bu sisteme verilerin henüz tamamen işlenmemesi, kronik hastalığı olan personellerin bir kısmının burada bulunmaması, eleştirileri arttırıyor. Konuyla ilgili yetkili birimler tarafından açıklama yapılması bekleniyor. Açıklama yapıldığında, haberimiz güncellenecektir.

E Nabız hata veriyor

E nabız sistemine giriş yapılmaya çalışıldığında aşağıdaki gibi bir hata alıyorsanız, bahsettiğimiz gibi yoğunluk kaynaklıdır.

404
Hata!
Talebinizi gerçekleştirirken sistem bir hata ile karşılaştı.

statusCode: 405 OriginalPath: /Account/LoginEDevlet OriginalQueryString:

E nabız kronik hastalıklarım sayfası yeniden düzenleniyor

E nabız uygulamasına giriş yapmak, birkaç gündür çok zor. Sürekli hata vermesi, vatandaşların şikayetine neden oldu. Özellikle resmi kurumların E nabız sisteminden çıktı istemesi ve bu çıktının bir türlü alınamaması, kamu sektöründe mağduriyetleri de beraberinde getirdi. E nabız çalışanlarının ve Sağlık Bakanlığının sosyal medya ya da basın yayın kuruluşları aracılığıyla hiçbir bilgi paylaşmaması da, vatandaşların tepkisini arttırdı.

Bunun yanında kronik hastalığı bulunan kamu personelinin, E nabız sisteminde hasta olarak görünmemesi, var olan tepkileri daha da arttırdı. Fakat bugün nadiren giriş yapılabilen E nabız sisteminde, Kronik Hastalıklarım bölümünde çalışma yapıldığı görüldü. İlgili bölüme girenler, ” Bu bölüm yeniden düzenlenmektedir ” uyarısıyla karşılaştılar. Bu uyarı mesajı da, yapılan yanlıştan dönülecek şeklinde yorumlandı.

Yorum yapın