Emre Bölezoğlu Nuri Şahin’i ikna etti mi? Fenerbahçe Nuri Şahin’i aldı mı? Nuri Şahin kaç yaşında? Hangi takımda oynuyor?

Emre Bölezoğlu Nuri Şahin’i ikna etti mi? Birkaç gündür spor medyasının gündeminden düşmeyen haber, Fenerbahçelileri heyecanlandırdı. Emre Bölezoğlu’nun Nuri Şahin ile bir görüşme yaptığı ve ikna ettiği konuşuluyor. İşte detaylar..

Sezon sonunda futbol hayatına son vererek kariyerine Fenerbahçe’de sportif direktör olarak devam etmesi beklenen Emre Belözoğlu, transfer çalışmalarına hız verdi.

Emre Belözoğlu, kariyerine Almanya’da devam eden Nuri Şahin’den Fenerbahçe’ye gelmesi için söz aldı.

Teknik direktör Erol Bulut’u Temmuz ayında takımın başına getirmeyi düşünen Fenerbahçe’de, bir yandan transfer çalışmaları devam ediyor.

Yeni sezon için şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak isteyen Fenerbahçe’de sportif direktör koltuğuna oturmaya hazırlanan Emre Belözoğlu, İsmail Yüksek transferinin ardından ikinci icraatını telefonda bitirdi.

Emre Bölezoğlu Nuri Şahin'i ikna etti mi
Emre Bölezoğlu Nuri Şahin’i ikna etti mi

 

Fenerbahçe’ye gelmeye ikna etti

Fenerbahçe, ilk hedefi olan Nuri Şahin ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Emre Belözoğlu’nun, önceki gün 31 yaşındaki orta saha ile bir görüşme daha yaptığı ve Nuri’yi Fenerbahçe’ye gelmeye ikna ettiği öğrenildi.

Türkiye’ye sıcak bakıyor

Bundesliga’da bu sezon düşme potasında yer alan Werder Bremen ile sözleşmesi bitecek olan milli futbolcunun, kariyerinin son bölümünü Türkiye’de geçirme konusunda istekli olduğu ifade edildi.

”Fenerbahçe’de oynamak benim için bir onur”

Sabah’ın haberine göre; Nuri’nin Emre ile yaptığı konuşmada, “Ağabey, Türkiye’ye gelmeyi ben de çok istiyorum. Şu zor günleri atlatalım, oturur daha detaylı konuşuruz. Fenerbahçe’de oynamak benim için bir onur” dediği öğrenildi.

Nuri Şahin kimdir?

1988 yılında Almanya’da doğdu. 188 boyundadır. Nuri Şahin, kariyerini Werder Bremen’de sürdürmekte olan Almanya doğumlu Türk millî futbolcudur. Aslen Kırşehirli işçi Almancı bir ailenin iki çocuğundan biridir. Türk vatandaşlığının yanı sıra Alman vatandaşlığı da bulunmaktadır. Tuğba Şahin ile evli olan futbolcunun Ömer adında bir de oğlu vardır.

Yorum yapın