Hakkımızda

Trafiktr.com sitesi, yayın hayatına 14 Nisan 2019 günü başlamıştır. Fakat gerek bilgi ve donanım açısından, gerek tecrübe açısından, yaklaşık 20 yıllık bir birikimin eseridir.

Site içerisinde; trafik kuralları, trafik cezaları, trafik kazaları, trafik haberleri gibi konularda her türlü bilgi ve belgeyi bulabilirsiniz.

Kadromuzda; trafik polisi, jandarma trafik personeli, yazılımcı, tasarımcı gibi alanında oldukça tecrübeli arkadaşlarımız bulunmaktadır. Sizlere birinci ağızdan, en hızlı ve güvenilir şekilde bilgi vermeyi arzuluyoruz.

Sitemizde yer alan tüm içerik, tamamen kanunlara ve yönetmeliklere göre, tarafımızdan yorumlanmaktadır. Yorum kısmından kastettiğimiz, sizlerin en iyi şekilde anlayabileceği gibi vermektir.

Amacımız; ülkemizde yaşanan can ve mal kayıplarının en aza indirilmesinde aktif bir rol üstlenmektir. Bunun için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. Sizlerin de her türlü görüş, öneri, şikayet ve eleştirilerinizi duymak isteriz. Bunun için ister iletişim bölümünden bize mesaj yazın, isteseniz okuduğunuz haber altında yorumda bulunun. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.