Kastamonu’da trafik kazasında 1,5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

Bundan iki yıl önce, 7 yıllık bebek hasretinin ardından baba olacağını öğrenen Mutlu Kahraman, heyecana kalbi dayanmadığı için hayatını kaybetmişti. Bu kez de adının verildiği 1,5 yaşındaki kızı Ülkü Mutlu Kahraman trafik kazasında hayattın kaybetti. Yol kenarındaki tırın damperine çarpan otomobilde bulunan annesi ve anneannesi de yaralandı.

Ordu’da görev yapan okul öncesi öğretmeni Leyla Kahraman, 7 yıllık çocuk özleminin ardından, Kasım 2017’de 4 aylık hamile olduğunu öğrenince, bunu sınıf öğretmeni olan eşi Mutlu Kahraman ile paylaştı.

Eşinin verdiği müjde ile büyük sevinç yaşayan Mutlu Kahraman, akşam arkadaşlarıyla kutlama yemeğine çıktı. Yemek dönüşü evde kalp krizi geçiren Mutlu Kahraman, çağrılan sağlık ekibinin tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı.

Kastamonu'da trafik kazasındaPin
Kastamonu’da trafik kazasında

EŞİNİN İSMİNİ VERDİ

Leyla Kahraman, eşinin ölümünden sonra memleketi Kastamonu’nun İhsangazi ilçesine tayin oldu. Burada bir kız bebek dünyaya getirdi. Kahraman, kızına eşinin ismini verdi.

Kastamonu'da trafik kazasındaPin
Kastamonu’da trafik kazasında

KAZADA ÖLDÜ

Leyla Kahraman (37), 13 Temmuz sabahı kızı ve annesini alarak Kastamonu’ya gitmek üzere yola çıktı. Leyla Kahraman yönetimindeki 53 EB 272 plakalı otomobil, Karaçomak Barajı mevkiinde yol kenarında park halinde bulunan TIR damperine arkadan çaptı.

Kastamonu'da trafik kazasındaPin
Kastamonu’da trafik kazasında

ANNEANNESİNİN KUCAĞINDAYDI

Kazada, sürücü Leyla Kahraman ile yanındaki koltukta oturan annesi Pakize Çelik (61) ve kucağında bulunan Ülkü Mutlu Kahraman yaralandı. Yaralılar, çağrılan ambulansla Kastamonu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Ülkü Mutlu Kahraman, doktorların tüm müdahalesine karşın yaşamını yitirdi. Anneanne Pakize Çelik’in de durumunun ağır olduğu belirtildi.

Yorum yapın