Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan Tokat’ta Trafik Kazası Geçirdi! 

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Tokat’ta Trafik Kazası Geçirdi! Olay ile ilgili ayrıntılara yer verdiğimiz bu yazıdan haber hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Tokat’ta hasta ziyareti dönüşünde Gökdere mevkiinde tek taraflı bir trafik kazası geçirdi. Kazanın meydana gelme nedeni, aracın sağ taraftaki bariyerlere çarpması olarak belirlendi.

Saat 17.30 sıralarında Tokat Gökdere köyü yakınında yaşanan olayda, Niksar Belediyesi makam aracının sürücüsü Koray Y., yağışın etkisiyle kayganlaşan yolda kontrolü kaybederek bariyerlere çarptı. Araç, çarpmanın etkisiyle pert olurken şans eseri, Başkan Özdilek Özcan ve makam şoförü yara almadan kurtuldu. Başkan Özcan’ın sağlık durumunun ise iyi olduğu bildirildi.

Herhangi bir yaralanma yaşamadığı açıklanan Başkan Özcan’ın kaza anında araç sürücüsü konumunda olmadığı ifade edildi. Olayda sadece maddi hasar meydana geldi.

Soruşturma Devam Ediyor!

Pin

Kazayla ile ilgili detaylı bir soruşturmanın devam ettiği belirtilirken olayın tam olarak nasıl gerçekleştiğini ve olası nedenleri ortaya çıkarmak için çalışmalar sürdürülüyor. Niksar Belediyesi yetkilileri, kamuoyunu bilgilendirme ve gelişmeler hakkında düzenli olarak güncellemeler sağlama konusunda kararlı olduklarını ifade etti.

Trafik kaza haberleri hakkında bilgi edinmek için sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum yapın