Opel Adam İncelemesi

Kalite yüksek performans güvenlikten Ödün vermeyen 2017 model Opel Adam S yetkili satıcılarda.

Opel teknolojilerinin tamamını barındıran 2017 model Opel Adam A tasarımsal olarak Opel mühendislerinin geliştirdiği son spor araç.  Diğer adam modellerini bulunmayan adam özel ton spor yeri kapı Eşikleri ön tampon eteği geniş arka tampon oldukça atletik bir görüntü veriyor.

Yeni nesil güvenlik ekipmanları ile donatılan 2017 model Opel adam s için kör nokta uyarı sistemi ve gelişmiş park pilotu ek olarak sunuluyor.

Ayrıca çok renkli iç ortam aydınlatması seçeneği ile sekiz farklı renk ile araç içerisindeki ambiyansı sağlamak mümkün.

1.4 litre turbo benzinli Ecoflex 150 beygir güçlü motor altı ileri manuel vites seçeneği ile beraber geliyor. Ekonomi açısından oldukça etkili olan start stop sistemi tüm Opel adam S motor seçeneklerinde standart sunuluyor.

2017 model Opel adam için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı spor süspansiyonlar sayesinde yol tutuşu olan üstün ve mükemmel kılıyor.

Yeni model Opel adam iç tasarımında oldukça klasik bir gövde rengi detaylar dikkat çekiyor.  Kolay kullanılabilen yedi inçlik dokunmatik ekran sayesinde telefonunuza gelecek mesajları e postaları anlık olarak kontrol edilebilir ve sesli komut sistemi ile telefonu kullanabilirsiniz.

2017 model Opel Adam S için özel olarak tasarlanan versiyon seçenekleri de Opel yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

Ortalama Yakıt Kaç Kuruş
Ortalama 5.4 lt 52 krş
Şehir İçi 6.7 lt 53 krş
Şehir Dışı 4.6 lt 48 krş
Yorum yapın