Orijinal Tester Parfüm Nedir? Orijinal Tester Parfüm Nereden Alınır?

Orijinal Tester Parfüm Nedir? Orijinal Tester Parfüm Nereden Alınır? Nelere dikkat edilir? Parfüm almayı düşünüyorsanız, bu haberimizi ve haberimizdeki videoyu sakın kaçırmayın.

Tester Parfüm Nedir?

Tester parfüm, firmaların deneme amaçlı ürettiği numune ürünlerdir. Bu parfümler seri üretimde olan parfümlerle aynı kalitede ve kokuda olup sadece satış oranlarını arttırmak amaçlı üretilmektedir. Parfümün orijinal kutu ve ambalajından farklı üretilen tester parfümler hakkında yaygın olarak bilinen yanlış bir kanı vardır. Tester parfümlerin orijinal parfümlerden daha yoğun ya da daha hafif kokması ya da daha kalitesiz bir üründen üretilmesi gerçek dışı bir bilgidir. Parfüm üretici firma tarafından satışa hazırlanan her paket ve kolide bir adet tester parfüm bulunmaktadır.

Tester Parfüm ile Orijinal Parfüm Arasındaki Fark Nedir?

Tester parfüm ile orijinal parfüm arasında koku, esans ve kalite bakımından herhangi bir fark bulunmamaktadır. İki parfüm de aynı maddelerden üretilmekte, kullanıldığında herhangi bir fark yaratmamaktadır. Bu ikisi arasındaki tek fark kutularının dizaynı ve tasarımıdır. Tester parfümler, orijinal parfümlere göre daha sade üretilmektedir. Ayrıca tester parfümlerin üzerinde numune ürünü olduğunu kanıtlayan ‘’tester, testeur, demonstrasyon testeur’’ gibi ibareler bulunmaktadır.

Orijinal Tester Parfüm Nedir? Parfümün Orijinal Tester Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Orijinal tester parfüm, üretici firma tarafından birinci elden üretilen parfümlerdir. Tester parfüm sektöründe birçok yan ve yabancı firma olduğundan dolayı alınan tester parfümler kalitesiz, merdiven altı olabilmektedir. Ülkemizde tester parfüm satışı yapan firmalar birçoğu sahte ürün üreterek piyasaya sürmektedir. Bu sahte ürünler hem sağlık hem doğal denge açısından oldukça sorun teşkil etmektedir.

Aldığınız parfümün orijinal tester parfüm olup olmadığını görerek anlayabilmeniz mümkün değildir. Yan ürünlerin dış paketleri ve şişeleri tester ürünlerin şişe ve paketleri ile bire bir aynıdır. Ancak parfümlerin orijinal olduğunu belirten kodlar bulunmaktadır. Bu kodları firmanın sorgulama ekranına girerek sorgulatabilir, aldığınız ürünün tester olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Tester Parfümlerin Fiyatları Nedir?

Tester parfümler seri bir şekilde üretilmediğinden dolayı temin edilmesi oldukça zordur. Tester parfümlerin fiyatları markadan markaya değişiklik göstermekte. Ancak markanın ürettiği orijinal parfümden daha ucuz fiyatlara satışı yapılmaktadır. Çok fahiş fiyatlara satılan tester ürünleri olsa dahi genel olarak orijinal üründen daha avantajlıdır.

Orijinal Tester Parfüm Nereden Alınır?

Orijinal Tester Parfümleri bir parfümeriden ya da alışveriş merkezinden alacağınız gibi, internetten online olarak da alabilirsiniz. Bizim TrafikTR.com olarak size önerebileceğimiz bir site var. Parfümmekanı olarak bilinen bu internet sitesinde, gerek çeşit, gerek uygun fiyatları bulabilirsiniz. Koronavirüslü günlerde her ürünün fiyatına zam geldiği düşünüldüğünde, Parfüm Mekanı adlı internet sitesinde neredeyse tüm ürünlerde %50-%60 arası indirim mevcut. Sakın kaçırmayın. Havaların ısındığı bugünlerde, kokunuz sizin imzanız olsun.

YouTube video

Yorum yapın