Renault Talisman İncelemesi

Renault markasının en önemli Sedan araçlarından biri olan yeni Talisman modeline sahip olmak isteyenlere özel hazırlanan Renault sıfır araç kampanyası mayıs ayına özel fırsatlarla yasa yeni Bir araçta girmek isteyenler için kaçırılmayacak kampanyalar sunuyor.

 

Renault Megane modelinin bir üst versiyonu olan Renault Talisman Dinamik tasarım anlayışı ve son derece geliştirilmiş yol tutuşu da dikkat çeken önemli lüks kategorisinde yer alan araçların başında gelmektedir.

 

Kategorisinde özellikle Opel Insignia ve Volkswagen Passat gibi önemli rakiplerinin olduğu bu alanda bir adım öne geçmek isteyen Renault Talisman, bu çerçevede bu araca sahip olmak isteyenler için faizsiz kredi desteği sunmaya hazırlanıyor.

 

Orta sınıfta yaşayan insanların alamayacağı bir model olan ve genellikle orta sınıfın üç seviyesindeki insanlara hitap eden yeni Talisman modelinin 2017 yılı için başlangıç fiyatı 121 bin 300 TL olup en üst modeli de 166 bin 850 TL’den satışa sunulmaktadır.
Kampanyadan yararlanarak Renault finans destekli faizsiz kredi kampanyası çerçevesinde sunulan 30.000 TL kredi seçeneğinden faiz ödemeden 15 ay taksit seçeneğiyle ve aylık 2.000 TL ödemelerle siz de tasarımı ve donanımı geliştirilmiş iyi yeni Renault Talisman modeline faiz ödemeden sahip olabilirsiniz.

 

Sunulan taksitle faizsiz kredi desteğinden yararlanarak yenilikçi donanımın önemli modelleri arasında yer alan 2017 model Renault Talisman aracına faizsiz kredi kampanyasından yararlanarak siz de kolay bir şekilde bu araca sahip olabilirsiniz.

 

Benzinli ve dizel yakıt tüketimi ile birlikte manuel ve otomatik vites seçeneklerine sahip olan yeni Renault Talisman modeliyle ilgili sunulan kampanyadan yararlanarak yeni bir araç almak için en yakın Renault yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

Ortalama Yakıt Kaç Kuruş
Ortalama 3.6 lt 52 krş
Şehir İçi 4.0 lt 52 krş
Şehir Dışı 3.4 lt 52 krş

Yorum yapın