Sen Kimsin filmi nerede çekildi? Konusu ne? Oyuncuları Kimler? Bu akşam Star TV’de.

Sen Kimsin filmi nerede çekildi? Konusu ne? Oyuncuları Kimler? 14 Mayıs 2020 Perşembe akşamı saat 20:00’da Star Tv ekranlarında yer alacak olan Sen Kimsin filmi hakkında ilginç detaylar haberimizde.

Sen Kimsin filminin konusu ne?

Tekin (Tolga Çevik) ve emekli trafik polisi yardımcısı İsmail Abi (Köksal Engür), kaybolan bir kızı bulmak için, hayatları pahasına her türlü tehlikeyi göze alır. Sıradan bir kayıp kız vakasının peşinde başlayan hikaye, hesaplaşmaların, oyun içinde oyunların geliştiği bir maceraya dönüşür. Kim masum, kim suçlu birbirine karışır. Hafiyelerimizin tek bir hatası vardır, o da kendi yöntemlerini kullanmak! Tolga Çevik’in başrolünü üstlendiği filmde, Köksal Engür, Toprak Sergen, Pelin Körmükçü ve Zeynep Özder rol alıyor.Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı filmin çekimlerine 2011 Ekim ayında başlanmıştı. BKM filmin yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu Tolga Çevik, Levent Pala ve Ozan Açıktan yazdı. Filmin ilk başta düşünülen adı “Hayırdır Tekin” şeklindeydi. Ancak daha sonra “Sen Kimsin?” şeklinde değiştirildi.

Sen Kimsin filmi nerede çekildi?

Film, İstanbul’un çeşitli ilçelerinde çekildi. Başta Taksim ve Beyoğlu olmak üzere, Beşiktaş ve Kadıköyde bazı sahneler çekildi.

Sen Kimsin filmi oyuncuları kimler?

Sen Kimsin filminin oyuncu kadrosu göz dolduruyor. Tolga Çevik, Toprak Sergen, Köksal Engür, Mahir İpek ve Pelin Körmükçü gibi tecrübeli oyunculardan oluşuyor.

Sen Kimsin Tekin (Tolga çevik) kimdir
Sen Kimsin Tekin (Tolga çevik) kimdir

Sen Kimsin Tekin (Tolga çevik) kimdir?

12 Mayıs 1974 tarihinde İstanbul’da doğdu. Bahariye İlkokulu’nda ve Özel Doğuş Lisesi’nde eğitim gördü. Liseler arası yarışmalarda en iyi oyuncu ödülleri aldı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı kazandı. Yeditepe Oyuncuları adlı tiyatroya katıldı. Central Missouri State Üniversitesi’nin Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü’ndeki eğitimi sırasında Amerikalı ünlü aktör Robin Williams’tan da eğitim aldı. Hadi Çaman Tiyatrosu’nda profesyonel oyunculuk kariyerine başladı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununda yer aldı. Sen Kimsin?, Organize İşler ve Vizontele filmlerinde yer alarak ün kazandı. TRT’de başlayan ve Star Tv’de devam eden Komedi Dükkanı adlı programı ile takdir topladı ve program Arkadaşım Hoşgeldin ve Müdür Ne’aptın? İsimleriyle farklı kanallarda devam etti. Bu komedi programlarıyla birçok ödüle de layık görüldü. 2004 yılında Çevik, Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile evlendi. Tuna ve Tan adında bir kız bir erkek çocukları vardır.

 

Sen Kimsin Adnan (Toprak Sergen) kimdir
Sen Kimsin Adnan (Toprak Sergen) kimdir

Sen Kimsin Adnan (Toprak Sergen) kimdir?

1968 doğumlu oyuncu ve seslendirme sanatçısı Toprak Sergen, Ankara Üniversitesi, Dil Tarih Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Yönetmenliği Bölümü’nü bitirdi ve Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde ön lisans yaptı.Toprak Sergen ayrıca AÜ DTCF Yönetmenlik bölümünde yüksek lisans yaptı. TRT’de radyo sunuculuğu, tv program yapımcılığı gibi görevlerde bulundu. Kısa bir süre Trabzon Devlet Tiyatrosunda, özel tiyatrolarda çalıştı. Televizyon reklam filmlerinde, kliplerde ve sabah kuşağı, yarışma programlarında yer aldı.

 

Sen Kimsin Ozan (Ozan Açıktan) kimdir
Sen Kimsin Ozan (Ozan Açıktan) kimdir

Sen Kimsin Ozan (Ozan Açıktan) kimdir?

1 Ocak 1978, Eskişehir doğumlu. Ankara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nü bitirdikten sonra, Polonya Devlet Sinema Okulu’nda iki yıl sinematografi stajı yaptı. TURSAK ve METRO grup yarışmasının ödülü olarak, Film Akademie Baden Wurtemberg’de iki aylık dramaturji eğitimi aldı. Eğitimi süresince kısa filmler çekti, reklam ve sinema filmlerinde yardımcı yönetmenlik yaptı. 2004 yılında Yılmaz Erdoğan yönetmenliğinde çekilen “Vizontele Tuuba” filminde 2. yönetmen yardımcılığı, 2005 yılında “Hırsız var!” filminde yönetmen Oğuzhan Tercan’a yönetmen yardımcılığı yaptı. 2006 yılında Antalya Film Festivali için çektiği reklam spotları ile, en iyi reklam filmi yönetmeni olarak Kristal Elma aldı. İstanbul’da yaşıyor ve iki yıldır PTT Film’de reklam yönetmenliği yapıyor. Filmleri aciktan.com adresinden izlenebilir.

 

Sen Kimsin Suzan (Pelin Körmükçü) kimdir?
Sen Kimsin Suzan (Pelin Körmükçü) kimdir?

Sen Kimsin Suzan (Pelin Körmükçü) kimdir?

1970 yılında İstanbul’da doğan Körmükçü, 1988’de Ulusal Radyo Televizyon kurumunun oyuncusu olarak başladığı kariyerine, “Bir Başka Gece”, “Cümbüş Sokak”, “Can ile Canan”, “Tatlı Kaçıklar” gibi yapımların yanı sıra, Yasemin Yalçın ile “Yasemince” ve “Haşlama- Taşlama” programlarında ve “Yılan Hikayesi” dizisinde rol alarak devam etti.1994-95 sezonunda Hadi Çaman Tiyatrosu’nun “Muhteşem Serseri” adlı oyununda baş rol oynadıktan sonra, 2000 yılında MGD “En İyi Televizyon Reklam Yıldızı” ödülünün sahibi oldu. Halen çeşitli reklam dublajları da yapmakta olan Pelin Körmükçü, “Bir Demet Tiyatro” dizisiyle BKM Oyuncuları’na katıldı.

 

Sen Kimsin Pelin (Zeynep Özder) kimdir?
Sen Kimsin Pelin (Zeynep Özder) kimdir?

Sen Kimsin Pelin (Zeynep Özder) kimdir?

Zeynep Özder, 1985 yılında Ankara’da doğmuştur. 8 yaşındayken piyano ve çello eğitimi almaya başladı. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi, Konsevatuarı’nda Müzik ve Gösteri Sanatları bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Gazi Üniversitesi’nde müzik öğretmenliği adına Müzik Yüksek Lisansı ve ardından da Müzik öğretmenliği konusunda doktora yaptı. Gazi Üniversitesi Akademik Oda Orkestrasında çello ile performans sergiledi. 2005 ve 2007 yılları arasında Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasında kontratlı sanatçı olarak çalıştı. Üniversite Orkestrası ile İsviçre, Fransa, Polonya, Romanya ve Kazakistan’da konserlere katıldı.

 

 

 

Sen Kimsin Aşçı (Erdem Sakalıbüyük) kimdir?
Sen Kimsin Aşçı (Erdem Sakalıbüyük) kimdir?

Sen Kimsin Aşçı (Erdem Sakalıbüyük) kimdir?

12 04 1986 tarihinde istanbul şişlide doğdu. 2007 tarihinde konservatuvar tiyatro bölümünden mezun oldu. Yine son sınıftayken 2007 de DOT da görev aldı. 2008 den itibaren de BKM de Çeşitli bir çok oyunla tiyatro hayatına dönem dönem bu kurumda devam etmektedir. 2011 yılında Kendi Arkadaşlarıyla kurduğu Yüksek Giriş Ekibi ile A.Levent Palanın yazıp yönettiği ”İntihar Süsü” adlı oyunda Zeynep Coşkunla birlikte oynadı.

 

Sen Kimsin Vedat (Çetin Altay) kimdir?
Sen Kimsin Vedat (Çetin Altay) kimdir?

Sen Kimsin Vedat (Çetin Altay) kimdir?

Çetin Altay Türk Oyuncu. 1 Ocak 1977 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, aslen Trabzonludur.Oyunculuk yapmakta ve Sihirli Anahtar ajansı ile birlikte çalışmaktadır. Oflu hoca filmiyle tanınmaktadır.

 

Sen Kimsin Sedat (Orçun Iynemli) kimdir?
Sen Kimsin Sedat (Orçun Iynemli) kimdir?

Sen Kimsin Sedat (Orçun Iynemli) kimdir?

Orçun İynemli, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Çukur dizisinin başarılı karakteri Aras Bulut İynemli’nin abisi olan Orçun İynemli; ilk oyunculuk deneyimini 2000 yılında rol aldığı Koçum Benim dizisi ile yaşamış; Öyle Bir Geçer Zaman ki, Adı Mutluluk, Avrupa Yakası ve Hırsız Polis dizilerinde de rol almıştır.

 

 

 

 

Sen Kimsin Mahmut (Umut Ulaş Er) kimdir?

30 Ekim 1977 İstanbul doğumlu olan oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümüni bitirmiştir.

Sen Kimsin filmini izlemek için, bu akşam star tv ekranlarında olun.

Yorum yapın